Стосовно переведення Андрія Антоненка з ІТТ поліції до Лук'янвського СІЗО.

Утримання в ІТТ взагалі є незаконним, його легалізують за допомогою так званої постанови слідчого про про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві. Закон https://bit.ly/33vdF9b

“Забезпечення безпеки” – це право. Андрій Антоненко ніколи не просив забезпечувати йому безпеку. Це кожного разу під час чергового ув’язнення проти його волі робила істота на ім’я Бирко, спеціаліст з підробки доказів. Одна з її постанов (фото 1 та 2 до вашої уваги).

Як ви бачите з тексту постанови нею ЗАБОРОНЕНО надавати інформацію про Антоненка усім, окрім істоти на ім’я Бирко, спеціаліста з підробки доказів. У тому числі інформацію про Антоненка (вимірювання зросту) заборонили надавати САМОМУ АНТОНЕНКУ та його адвокатам (фото 3). Ймовірно істота Бирко, спеціаліст з підробки доказів, утаємничила дані про зріст Антоненка від істоти Зузака, спеціаліста з брехні в суді. Бо істота Зузак, спеціаліст з брехні в суді, постійно казала, що їй зріст Антоненка невідомий. Зріст поміряли під час надходження Антоненка в ІТТ (див. фото 4).

Що відбулося зараз? Юрисдикція істоти Бирка, спеціаліста з підробки дорказів, закінчилася направленням обвинувального акту в суд 18.08.2020. Ріф більше не знаходиться під контролем слідчого і той за його безпеку більше не відповідає. Остання постанова істоти Бирка, спеціаліста з підробки доказів, закінчила свою дію 14.09.2020. Отже, тепер відсутні правові підстави утримувати Андрія в ІТТ (поліції) і він відправляється в СІЗО (юстиції). Це має свої плюси і мінуси, належні умови на той недовгий строк, який його ще протримають, ми забезпечимо.

Однак тут постають логічні питання:

Що (хто) саме загрожувало безпеці Андрія Антоненка усі 9 місяців тримання його в поліцейській тюрмі? Чи раптом не було це просто банальним способом перешкоджання його захисту?

І головне: Чому загроза безпеці Андрія Антоненка існувала саме тоді, коли він перебував під слідством і РАПТОМ ЗНИКЛА, коли справу почали розглядати в суді? Якщо йому загрожували таємничі “замовники-дестабілізатори” чи “організатори-детонатори”, то яким чином ця “загроза” минула з передачею справи до суду? Невже істота Бирко, спеціаліст з підробки доказів, і ще 50 дармоїдів, що малюють разом з шарлатанами з рувінарника (КНДІСЕ) фейки на кошти платників податків, врешті решт схопили ватажків банди медсестер-лікарів-музикантів з принтами на спинах? Хто ці ватажки? Хто вони?

Раджу журналістам поставити ці питання істоті Авакову, її поплічникам, адже вони відповіді анонсували давно. Сечові брандспойти в очі у них знов в порядку?

Translate »