Спростування брехні Нацполіції щодо Яни Дугарь

Національна поліція видає як новину інформацію, яка неодноразово була предметом судових досліджень, починаючи з 08.01.2020 року, зокрема щодо дати т.з. порівняльного відео, т.з. “самовільного відлучення з військової частини” в 2019 році, щодо т.з. “експертизи ходи”. Все це повністю було спростовано належними доказами, зокрема допитами свідків, висновками експертів, військовими та медичними документами.

Вся поширена 12.02.2020 брехня прес-службою Національної поліції про Яну Дугарь буде детально спростована завтра (13.02.2020)  під стінами самого МВС (вул. Богомольця, 10) о 13.00.

Зазначимо лише окремі моменти:

Яна Дугарь виявилася вищою на 10 см за т.з. “розвідницю”. Отже, на теперішній час встановлено, що Яна за жодним параметром не збігається з людиною, в якій слідство вбачає “розвідницю”

Раніше були спростовані портретна експертиза як через наявність в Яни тату на руках і ногах так і через очевидні маніпуляції з  порівнянням

“Експертиза” ходи виявилася збіркою ненаукових методів і оцінок

В сумки сапера знайшовся господар

А твердження про “фотографування камери” виявилося “притягнутим за вуха”

В судах під присягою допитані 5 свідків з числа поранених, які пред’явили відповідні документи про лікування в липні 2016 в 66му госпіталі в зоні АТО та медсестри, які в ці дати заступали на чергування з Яною Дугарь https://hromadske.ua/posts/u-spravi-pidozryuvanoyi-u-vbivstvi-sheremeta-dugar-dopitali-she-troh-svidkiv

Дата порівняльного відео 11.07.2019 вказана безпосередньо в тексті т.з. “експертизи ходи”.

Порядок проходження служби Яною в 2019 році немає жодного відношення до подій 2016 року. Дати зазначені слідством, як “самовільне залишення служби”,  припадають на вихідні, святкові, та дати офіційної відпустки. Крім цього слідчі і прокурори, як показали судові засідання,  не орієнтуються в порядку проходження служби і не знають зокрема, що згідно ст. 10-1 ЗУ “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців” додатково до відпустки надається до двох днів на дорогу.

Щодо т.з. “експертизи” ходи завтра ми покажень додаткову інформацію про фальсифікацію цього єдиного і умовного доказу поліцією. 

Також спростуємо брехню про відмову в співробітництва зі слідством і вкажемо в яких допитах та слідчих діях брала участь безпосередньо Яна Дугарь за цей час.

Захист надасть вичерпні відповіді журналістам і очікуємо, що Артем Шевченко матиме сміливість вийти і дати відповідь, зокрема і про брехню, яку поширює Прес-служба Нацполіції.

Повне спростування тут http://bit.do/ftFAj

Translate »