Що варто знати про так звану "справу Шеремета"?

Насамперед це те, що ні Андрій, ні Юлія, ні Яна і близько не могли бути на місці злочину. Усі вони мають алібі, а поліція матеріалами справи лише підтверджує його.
Неупереджені слідчі активно суперечать самим собі, коли стверджують, що обвинувачені мали бути на місці злочину. У той же час ці ж слідчі не можуть заперечити їхню присутність у цей час у інших місцях, а подекуди і самі це підтверджують.
Правда, вона така:
1) На момент злочину Антоненко знаходився вдома. Поліція навіть не заперечує той факт, що у день вбивства о 7:23 “особа з відео”, яка з’являється повторно біля авто Павла Шеремета, не може бути Андрієм.
2) Перебування Кузьменко вдома на момент закладання вибухівки підтверджено як місцем знаходження її телефону, так і показами її колишнього чоловіка.
3) Дугарь має військові документи, які підтверджують її перебування в закритому госпіталі в зоні АТО на момент фіксування відеокамер “розвідницею”. Про наявність алібі засвідчили 5 осіб.
Це неспростовні факти, які поліція протягом тривалого часу намагалась приховати, перекрутити, перекрити брехнею та маніпуляціями, але їй так і не вдалось це зробити.
Подія засідання: https://fb.me/e/5HQPbnf85
 
 
Translate »