Білоруські спецслужби давно планували підірвати Павла Шеремета

“Ось по Шеремету потрібно спрацювати, який за*бал бл*дь. Зробимо закладку якусь і так далі, щоб цього щура бл*дь зовсім бл*дь ані рук, ані ніг не зберуть. Все щоб було як натуральним чином, але це не так впливає на свідомість людей… Президент чекає цих операцій”.
 
Це слова глави Комітету держбезпеки Білорусі Вадима Зайцева з аудіозапису, який, імовірно, був зроблений 11 квітня 2012 року під час інструктажу співробітників підрозділу КДБ “Альфа” в офісі Зайцева в Мінську.
 
Аудіозапис було передано колишнім співробітником білоруських спецслужб Ігорем Макаром до Брюсселю, де його опублікувало видання EUobserver.
Також інформацію оприлюднило видання «Українська правда» і Ютуб-канал «Беларускі Народны Трыбунал»:
Текст розмови:
В свою чергу експерт Національного Центру Медіа Криміналістики США (Університет Колорадо) Каталін Григорас, який вивчав записи у 2020 році за запитом видання EUobserver, відзначив, що на записі не виявлено жодних помітних слідів аудіоманіпуляцій.
 
В МВС у свою чергу повідомили, що «на даний момент слідство Нацполіції отримало дозвіл на проведення слідчих дій в одній з європейських країн. Крім того, особу-розпорядника переданої інформації запросили для проведення необхідних слідчих дій».
 
Також в поліції зазначили, що «щодо замовників виділене окреме кримінальне провадження, розслідування в якому триває».
 
І тут треба наголосити от на чому: до оприлюднення аудіозапису, поліція просувала версію, що за організацією вбивства на журналіста стоять “невстановлені особи, що, діючи з ряду особистих мотивів, вирішили створити вкрай резонансну подію з метою подальших провокацій, численних акцій протесту”.
 
Цікаво, чи змінять тепер свою «версію» представники МВС і чи готові вони будуть визнати свою провину перед Антоненком, Кузьменком і Дугарь в ситуації, коли вже чітко прослідковується реальний мотив і реальні замовники вбивства, які точно не «численних акцій протесту» прагнули?
 
Фото взято з сайту “Українська правда”:
Translate »